loading

هدایای تبلیغاتی عید نوروز

هدایای تبلیغاتی عید نوروز

عید نوروز، یکی از عید های باستانی مردم ایران زمین است. مردم با دعوت دوستان و خانواده و رد و بدل کردن هدایای مختلف، این عید را جشن می‌گیرند. یکی از راه های نشان دادن اهمیت ما به سایرین، این است که برای آن‌ها، هدایای کاربردی و مفید در نظر بگیریم. اگر صاحب کسب و کار یا سازمان خاصی هستید، بهترین راه برای زدن یک تیر با دو نشان، دادن هدایای تبلیغاتی عید نوروز است.

شما با دادن هدایای تبلیغاتی عید نوروز به کارمندان و سایر مردم، نه تنها به آن‌ها نشان می‌دهید که برایتان مهم هستند، بلکه می‌توانید با سرعت هر چه بیشتری؛ تبلیغ کار خود را انجام دهید. به عنوان مثال، تقویم نوروزی زیبایی که به افراد مختلف خواهید داد، حداکثر تا یکسال روی میز آن‌ها قرار می‌گیرد و کسب و کار شما را در معرض دید همگان قرار می‌دهد. اگر قصد دارید تبلیغ برای مدت طولانی تری در دید عموم قرار بگیرد، می‌توانید خرید ماگ تبلیغاتی را در نظر بگیرید و … شما برای معرفی خود و کارتان، گزینه های زیادی در اختیار دارید.

امروز در سایت آونگ زمان، قصد داریم شما را با پرکاربرد‌ترین هدایای تبلیغاتی عید نوروز و اهمیت آن‌ها آشنا کنیم. با ما همراه باشید…

چرا به هدایای تبلیغاتی ویژه نوروز نیاز دارید؟

چرا به هدایای تبلیغاتی ویژه نوروز نیاز دارید؟

معمولا هدایای تبلیغاتی که در اول نوروز داده می‌شوند، به دلیل حس خوبی که در این موقع سال اکثر افراد دارند، بیشتر در یاد خواهند ماند. اگر می‌خواهید کسب و کارتان بهتر شناخته شود، باید برای این موقع سال، به فکر هدایا باشد.

یکی از راز های موفقیت یک کسب و کار، این است که نام آن در ذهن مردم حک شود. زمانی که به یک فروشگاه مواد غذایی مراجعه می‌کند، معمولا برند هایی که در تبلیغات دیده‌اید را خریداری می‌کنید. خدمات دیگر هم به همین صورت هستند. زمانی که اسم برند شما در ذهن مخاطبان حک شود، جزو اولین گزینه‌ها برای مراجعات او خواهید بود.

شما در هر صورت می‌بایست برای کارکنان و آشنایانتان هدیه هایی در نظر بگیرید. پس چه بهتر که این هدیه‌ها، حاوی تبلیغات شما نیز باشند. از آنجایی که عید نوروز متعلق به تمام اقشار جامعه است، فرصت خوبی برای شماست تا با در نظر گرفتن سلایق مختلف، هدیه‌ای انتخاب کنید که اکثریت مردم به آن علاقه داشته و از آن استفاده می‌کنند.

پرکاربردترین هدایای تبلیغاتی برای نوروز

پرکاربردترین هدایای تبلیغاتی برای نوروز

در انتخاب هدیه، بهتر است به دنبال چیزی باشید که در این موقع سال، بیشتر از همه استفاده می‌شود. به عنوان مثال، مردم در اوایل فروردین، به دنبال خرید سالنامه یا تقویم رومیزی هستند و یا می‌خواهند برای عزیزانشان، یک ست مدیریتی تهیه کنند.

ماگ‌ های تبلیغاتی، تیشرت های زیبا، خودکار، سالنامه و …. جزو پرکاربرد‌ترین هدایای تبلیغاتی عید نوروز به شمار می‌روند.

مزایای مهم خرید هدیه تبلیغاتی عید نوروز چیست؟

خرید هدیه تبلیغاتی عید نوروزاز

آنجایی که خرید هدیه تبلیغاتی به صورت عمده و با تعداد بالا انجام می‌شود، می‌توانید با خرید در حجم انبوه، از تخفیفات خوبی استفاده کنید. همچنین، معمولا شرکت های تبلیغاتی، قبل از عید نوروز، تخفیفات و شرایط عیدانه خوبی ارائه می‌دهند.

در نتیجه، علاوه بر اینکه تبلیغ خود را به صورت گسترده‌ای انجام می‌دهید، هزینه کمتری برای آن خواهید پرداخت.

با این اوصاف، اگر بودجه تبلیغاتی کسب و کارتان محدود است و در طول سال فقط یکبار فرصت آن را دارید، بهتر است عید نوروز را انتخاب کنید.

نکات مهم برای انتخاب هدایای تبلیغاتی نوروزی

قبل از هر چیزی، بهتر است به این فکر کنید که هدیه تبلیغاتی که در نظر می‌گیرید، چقدر قابل استفاده است و کسانی که آن را دریافت می‌کنند در چه مکان هایی آن را استفاده می‌کنند. به طور مثال، خودکار تبلیغاتی جزو مواردی است که در همه جا و توسط همه افراد استفاده می‌شود. این وسیله کوچک بوده و به راحتی در جیب جا می‌گیرد. مدت زمان مصرف خودکار تبلیغاتی به جوهر درونش بستگی دارد.

هدایایی مانند سالنامه، تقویم رومیزی و ست مدیریتی نیز تا یک سال قابلیت استفاده کردن را دارند. ماگ تبلیغاتی نیز تا زمانی که سالم باشد قابل استفاده برای عموم افراد است.

نکته دیگر، کیفیت هدایا است. در صورتی که کیفیت هدیه شما پایین باشد، احتمال اینکه فرد نتواند از آن به خوبی استفاده کند وجود دارد. سالنامه هایی که پس از مدتی استفاده، از قسمت شیرازه جدا می‌شوند، خودکارهایی که جوهر پس می‌دهند و… همه اینها جزو مواردی هستند که طرفداران چندانی ندارند. کیفیت خوب هدیه، نشان دهنده دقت شما در زمان انتخاب است.

گران بودن هدیه‌ای که انتخاب می‌کنید، دلیل بر خوب بودن آن‌ها نیست. زمانی که هدیه را با دقت انتخاب می‌کنید و درباره تمام جزئیات آن دقیق هستید، احتمال اینکه مخاطب شما از هدیه ناراضی باشد بسیار کم است. بنابراین، در انتخاب طرح، رنگ، سایز و تمام نکات ظریفی که قبل از سفارش باید به آن دقت کنید، خوب فکر کنید.

نکته دیگر، گروه هدف شما هستند. مسلما کارکنان شما در اولویت بالاتری نسبت به مشتریان تان قرار دارند. به جای اینکه به کارکنان خود، مانند مشتریان، سالنامه یا ماگ هدیه دهید، بهتر است از گزینه های دیگر مانند ست مدیریتی استفاده کنید. با این کار، نشان می‌دهید که به خدمات آن‌ها اهمیت می‌دهید و بابت آن قدردان هستید.

آیا می‌توان محصولات شرکت خود را به عنوان هدیه نوروزی به دیگران بدهیم؟

آیا می‌توان محصولات شرکت خود را به عنوان هدیه نوروزی به دیگران بدهیم؟

با اینکه شاید ارزش محصولی که هدیه می‌دهید بالا باشد یا قصد و نیت شما خوب بوده باشد، اما معمولا این هدیه‌ها، چیزی نیستند که در ذهن مخاطب خوب به نظر برسند. مخاطب شما معمولا در این مواقع، تصور می‌کند که هدیه‌ای که شما در نظر گرفته‌اید، جزو محصولات اضافی هستند که خریداری نداشته و می‌خواهید از سرتان باز کنید! یا تصور می‌کنند برای اینکه این محصولات برای شما کمتر از قیمت بازار تمام شده‌اند، آن‌ها را انتخاب کرده‌اید.

بنابراین، اگر قرار است هزینه‌ای انجام دهید و برایتان فرقی نمی‌کند که هدیه تبلیغاتی متنوعی انتخاب کنید، بهتر است با خرید هدایایی که جزو محصولات شما نیستند، جلوی به وجود آمدن هم چنین تصوراتی را بگیرید.

تاثیر لوگو در هدایای تبلیغاتی نوروز

تاثیر لوگو در هدایای تبلیغاتی نوروز

لوگو مهم‌ترین و در برخی مواقع، تنها راه شناخته شدن محصول یا خدمات شما است. با این اوصاف، آیا فکر می‌کنید باید تا جای ممکن اندازه لوگو بر روی هدیه بزرگ باشد؟

اندازه لوگو، بستگی به نوع هدیه‌ای که انتخاب می‌کنید و مخاطب شما دارد. به طور مثال، ماگ هایی که فقط حاوی لوگو هستد، زیبایی چندانی ندارند و هر کسی حاضر نمی‌شود از آن‌ها در هر شرایطی، مخصوصا در محل کار یا بین دوستان، استفاده کند. اگر می‌خواهید لوگوی شما دیده شود، می بایست با ظرافت خاصی، آن را در بین محصولات قرار دهید. مثلا انتخاب ماگ هایی با شکل های جالب و تصاویر زیبا و فانتزی که در پایینشان لوگوی کوچکی ثبت شده، ایده خوبی به نظر می‌رسد.

از طرفی، افرادی مانند مدیران بلند مرتبه، حاضر نمی‌شوند ست مدیریتی که لوگوی بزرگی روی آن ثبت شده را استفاده کنند. در این موارد، تبلیغ و لوگوی شما، می‌تواند در بین صفحات سالنامه باشد یا به صورت خیلی ظریف، بر روی هدیه تبلیغاتی حک شود.

سخن پایانی

عید نوروز، یکی از جشن های مهم مردم ایران است. در این موقع سال، مردم با هدیه دادن و برگزاری مهمانی، این عید را جشن می‌گیرند. از این رو، عید نوروز، فرصت خوبی برای خرید گیفت تبلیغاتی و شناخته شدن کسب و کار شما می‌باشند. با انتخاب هدایای مناسب، می‌توانید در ذهن مخاطبان خود بهتر به نظر برسید و اعتماد بیشتری کسب کنید.

آونگ زمان، با بیش از یک دهه تجربه در زمینه واردات و ارائه خدمات طراحی و تولید گیفت تبلیغاتی، در خدمت شما عزیزان است. جهت بازدید از محصولات ما و اطلاع از خدمات، از شما دعوت می‌کنیم تا از فروشگاه اینترنتی ما دیدن فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *