loading

هنگام خرید ماگ به چه مواردی دقت کنیم؟

خرید انواع ماگ برای کسانی که دوستدار قهوه هستند و یا در طول روز نوشیدنی‌های گرم میل می‌کند بسیار اهمیت دارد. ماگ با کیفیت و دوست داشتنی راهی موثر برای شروع یک روز پر انرژی و فوق العاده است که صبح‌ها با دیدن طرح خاص و جذاب آن به شوق می‌آیید و برای رفتن به سرکار آماده می‌شود.

وقتی واقعیت را در نظر بگیرید که ۶۲ درصد از بزرگسالان در کل دنیا هر روز قهوه یا نوشیدنی گرم می‌نوشند خرید ماگ به خریدی واقعاً سرگرم‌کننده تبدیل می‌شود و هر روز صبح لذت بردن از یک فنجان در خانه یا سرکار را تجربه می‌کنید.

امروزه مدل‌های متنوعی از ماگ ها و فنجان ها در اندازه و طرح‌های مختلف را مشاهده می‌کنیم که جنس‌های مختلفی برای خرید این محصول نیز وجود دارد. اگر شما احساس می‌کنید در خرید انواع ماگ دچار تردید هستید و دوست دارید یک همراه آرامش بخش داشته باشید، در ادامه ما را همراهی کنید.

کاربرد ماگ و خرید انواع ماگ

کاربرد ماگ

وقتی که لیوان دارای بخار زیبا را از باریستای همیشه خندان در قهوه خانه محل خود می‌گیرید، آیا تا به حال وقت خود را صرف تماشای فنجان که در آن سرو می‌کنید کرده‌اید؟ اگر توجهی به این کار ندارید، خیلی چیزها را از دست داده‌اید. می‌پرسید چرا؟ الان متوجه می‌شوید!

براساس تحقیقات، رنگ و طراحی روی لیوان و ماگ روزانه‌تان روی درک شما از محتویات آن تاثیرگذار است. تمام حواس ما در ناحیه‌ای از مغز درگیر حدس و گمان‌های طعم و عطر نوشیدنی است. به‌طور کلی، نوشیدنی‌های گرم در فنجان‌های سرامیکی سفید این ایده را خلق می‌کند که نوشیدنی خامه تر و شیرین‌تر است.

در ادامه با دیگر کاربردهای انواع ماگ آشنا می‌شوید:

محل استفاده از ماگ

محل استفاده از ماگ

شاید فکر کنید ماگ ظاهر رسمی ندارد. اما به اشکال مختلف قابل استفاده است. استفاده از ماگ در محیط کار می‌تواند تغییرات اساسی ایجاد کند و در انتقال انرژی و کسب انگیزه کافی برای ادامه دادن فعالیت‌های روزانه بسیار اثرگذار است. همچنین با خرید انواع ماگ در محیط کار می‌توان سال‌های بسیار از آن استفاده کرد و برای انواع نوشیدنی‌ها مناسب است.

البته استفاده از ماگ تنها در محیط کاری محدود نمی‌شود. هر فردی می‌تواند در خانه نیز ماگ مخصوص به خود را داشته باشد و به‌صورت اختصاصی نوشیدنی‌های مورد علاقه‌اش را نوشه جان کند.

نوع نوشیدنی‌های مورد استفاده در طول روز

نوع نوشیدنی‌های مورد استفاده در طول روز

امروزه از ماگ ها برای میل کردن انواع نوشیدنی‌ها مانند دمنوش، قهوه، نسکافه، انواع چای و… استفاده می‌کنند. حتی امکان استفاده انواع دسر داخل ماگ ها، ایده‌ای جذاب است. از طرفی، این دسته از لیوان‌ها در طراحی‌های مختلفی تولید می‌شود که امکان استفاده‌های متنوع را ارائه می‌دهند. مانند ماگ های دارای درپوش و قاشق که نوشیدنی داخل آن دیرتر خنک می‌شود و با استفاده قاشق می‌توان نوشیدنی را هم زد.

تاثیر میزان استفاده از هر نوع نوشیدنی هنگام خرید انواع ماگ

میزان استفاده از هر نوع نوشیدنی

ماگ ها در اندازه‌های مختلف طراحی می‌شوند که امکان استفاده از هر نوع نوشیدنی را ارائه می‌دهند. ماگ های کوچک برای نوشیدن قهوه، ماگ های کمی بزرگ‌تر برای چای، نسکافه و… مناسب اند. البته اندازه ماگ کاملاً سلیقه‌ای است و هر فردی نسبت به مصرف روزانه نوع نوشیدنی مخصوص اندازه مناسب را انتخاب می‌کند.

جالب است بدانید امروزه خرید انواع ماگ به‌عنوان هدایای تبلیغاتی ارزان با استقبال بسیاری مواجه شده است. مخصوصاً که امکان چاپ طرح‌های خلاقانه روی این لیوان‌های دوست داشتنی وجود دارد. اگر به دنبال ایده‌ای خاص و جذابی برای هدیه دادن به کارمند یا کارفرما خود هستید، ماگ در کنار خودکار تبلیغاتی و دیگر هدایا می‌تواند او را شگفت زده کند و هر بار که از آن استفاده می‌کند یاد و خاطره شما زنده می‌شود.

ماگ سرامیکی بهتر است یا ماگ استیل ضد زنگ

جنس ماگ

خرید بهترین ماگ عمدتاً با شناخت جنس‌های مختلف آن مرتبط است. اشکالی ندارد که به سلیقه خود در انتخاب جنس لیوان توجه کنید، اما اگر دوست دارید هنگام نوشیدن احساس راحتی کنید یا اهل صرفه‌جویی در مصرف قهوه یا چای هستید، بد نیست با انواع ماگ از نظر جنس آشنا شوید:

ماگ سرامیکی بهتر است یا ماگ استیل ضد زنگ

ماگ های سرامیکی از گل رسی ساخته می‌شود که نسبت به ظروف چینی مقاومت بهتری دارد و کاملاً مقرون به‌صرفه است. این مدل ماگ ها برای نوشیدن قهوه و چای استفاده می‌شوند و ضخامت بالایی دارند. به همین دلیل، به‌سادگی ترک نمی‌خورند یا شکسته نمی‌شوند.

یکی دیگر از دلایل محبوبیت این مدل ماگ این است که هیچ تأثیری روی طعم نهایی نوشیدنی نمی‌گذارند. زیرا دارای بافت غیرقابل نفوذی است و بخوبی طعم نوشیدنی را حفظ می‌کنند.

یکی دیگر از ماگ های پرطرفدار، ماگ استیل ضدزنگ است که برای دو نوشیدنی محبوب چای و قهوه کاملاً مناسب است. این مدل ماگ نیز مانند لیوان سرامیکی دارای قابلیت غیرقابل نفوذی است و هرگز طعم و عطر نوشیدنی را تغییر نمی‌دهد. از دیگر مزایای این ماگ می‌توان به گرم نگه‌داشتن نوشیدنی و همچنین سبک وزن بودن آن اشاره کرد. به همین‌خاطر، برای استفاده در بیرون از منزل یا مسافرت گزینه ایده آلی است.

اندازه ماگ

اندازه ماگ

یکی از نکات مهم هنگام خرید انواع ماگ، اندازه آن است. اندازه و گنجایش ماگ به مصرف نوشیدنی شما در طول روز بستگی دارد. به‌طور معمول، ماگ ها دارای اندازه استاندارد حدود ۲۰۰ الی ۳۴۰ گرم هستند که شما می‌توانید با توجه به سلیقه تان ماگ های بزرگ‌تر یا کوچک‌تر را خریداری کنید. برخی ماگ ها نیز دارای اندازه‌های فوق العاده بزرگی هستند که همانند یک قوری می‌توان داخل آنها چای یا دیگر نوشیدنی‌ها را بریزید.

اگر برای داخل خانه تصمیم دارید ماگ خریداری کنید، اندازه استاندارد انتخاب مناسبی است. زیرا هر زمان که هوس نوشیدنی کنید بدون دغدغه داخل آن پر می‌کنید. اما اگر اهل مسافرت هستید و ماگ مسافرتی ندارید، بهتر است به دنبال گزینه‌های بزرگ‌تر بروید. زیرا با تهیه ماگ بزرگ برای مدتی طولانی تری نوشیدنی دارید و حتی اگر ماگ دارای درب تهیه کنید، می‌توانید وعده‌های بیشتری چای یا نوشیدنی خود را داخل آن نگهدارید.

کاربردهای ماگ تبلیغاتی

ماگ های تبلیغاتی راهکار عالی برای تحت تأثیر قرار دادن احساسات مخاطبین است. زمانی که روی لیوان همانند ساعت تبلیغاتی مارک و برند شرکت قرار می‌گیرد و مخاطبان آن را در دست می‌گیرند احساسات گرم و حس رضایت نمی‌تواند بر آنها غلبه کند. ماگ های قهوه و دیگر نوشیدنی‌ها با طراحی گرافیک فوق العاده و جسورانه فرصتی برای بازاریابی است که با هدیه دادن آن، مخاطبین را به‌واسطه ای برای تبلیغ تبدیل می‌کنید.

امروزه از انواع هدیه‌های تبلیغاتی مانند سررسید، ماگ، فنجان و… استفاده می‌شود که امکان چاپ آنها در طرح و رنگ‌های دلخواه وجود دارد. هر کدام از این هدیه‌ها جایگاه ویژه‌ای برای مخاطبین دارد و به‌صورت شخصی قابل استفاده است. اما برخی هدیه‌ها مانند ماگ یا جا کلیدی از نظر مخاطبین هدیه‌ای جذاب‌تر هستند و برای استفاده روزانه کاربردی به حساب می‌آیند.

نتیجه‌گیری

خرید انواع ماگ برای کسانی که اهل نوشیدن دمنوش‌ها و قهوه های روزانه هستند، اهمیت فراوانی دارد. یک ماگ دوست داشتنی و کاربردی می‌تواند همراه خوبی برای رفع خستگی‌ها و جذب انرژی بیشتر باشد و لذت میل کردن نوشیدنی روزانه را دوچندان می‌کند. به همین‌خاطر، از این ایده منحصر به فرد برای تبلیغات و هدایای تبلیغاتی استفاده فراوانی می‌کنند و با کمک آن یاد و نام برند خود را زنده نگه‌می‌دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *