loading

چاپ ساک دستی تبلیغاتی و نکات مهم آن

ساک دستی تبلیغاتی

ساک دستی تبلیغاتی از پرکاربردترین روش‌ها برای معرفی کسب و کار خواهد بود؛ زیرا با چاپ ساک دستی می‌توانید به صورت رایگان به معرفی برند خود بپردازید. علاوه بر این سبب فروش بیشتر نیز خواهد شد. ساک‌های دستی در جنس‌های کاغذی، پارچه‌ای و.. وجود دارند و ابعاد آنها نیز متفاوت است. پس با توجه به تنوع در ابعاد و جنس می‌توانید نوع متناسب به کار خود را انتخاب کنید. از آنجایی که چاپ ساک دستی نیز متفاوت است در ادامه همراه ما باشید تا با روش مناسب چاپ دستی تبلیغاتی آشنا شوید اما پیش از آن روش چاپ را بیان کنیم سعی کرده‌ایم در مورد دلایل مفید بودن ساک دستی تبلیغاتی، جنس مناسب و بهترین سایز ساک دستی توضیحاتی دهیم پس همراه ما باشید.

چرا ساک دستی تبلیغاتی مفید است؟

چرا ساک دستی تبلیغاتی

ساک دستی از بهترین و پرکاربردترین هدایای تبلیغاتی به شمار می‌آید که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. آنها دارای اهمیت زیادی هستند. از مهم‌ترین دلایل مفید بودن آنها می‌توان به کم‌تر بودن هزینه‌ها نسبت به سایر روش‌های تبلیغاتی اشاره کرد. همچنین می‌تواند سبب جذابیت ظاهری شده و حس خوبی را به مشتری القا کند. علاوه بر موارد ذکر شده دلایل دیگری نیز وجود دارد که مفید بودن ساک دستی تبلیغاتی را نشان می‌دهد. بنابراین در زیر سعی کرده‌ایم به برخی از دلایل مفید بودن آنها اشاره کنیم.

۱- افزایش شناخت برند

هنگامی که افراد از ساک دستی برای فعالیت‌های روزمره خود استفاده می‌کنند، برند شما بیشتر شناخته می‌شود؛ زیرا افراد بسیاری با لوگوی چاپ شده بر روی ساک دستی شما آشنا می‌شوند. آنها با دیدن آرم سازمانی کنجکاو خواهند شد که درمورد آن تحقیق کرده و اطلاعات بیشتری کسب کنند. در نتیجه با کسب اطلاعات بیشتر کار ارتقا بخشی سازمان شما راحت‌تر خواهد شد. در برخی از اوقات نیز ممکن است افراد با دیدن مارک ساک دستی از شما سوال کنند بنابراین با این کار برند شما بیشتر شناخته می‌شود و برای شما مفید خواهد بود.

۲- سکوی پرتاب تبلیغات رایگان

با در اختیار گذاشتن کیف دستی سفارشی به مشتریان می‌توانید مشخصات و خدمات خود را به راحتی و به صورت رایگان ارائه دهید. برای این کار به انجام کار خاصی نیاز نخواهید داشت فقط کافیست تمامی مشخصات و خدمات خود را بر روی ساک دستی چاپ کنید تا به طور رایگان بتوانید مخاطبین سطح جامعه را به خود جذب کنید. از آنجایی که ساک دستی برای انواع سر رسید، کتاب، پوشاک و.. به کار گرفته می‌شود می‌توانید با در اختیار گذاشتن ساک دستی به افرادی که برای خرید سالنامه یا هر کالای دیگر به شما مراجعه می‌کنند، به تبلیغ خدمات خود بپردازید.

۳- فروش بیشتر

یکی دیگر از دلایل مفید بودن ساک دستی تبلیغاتی را می‌توان فروش بیشتر دانست. از آنجایی که فروش بیشتر از مهم‌ترین اصول هر تجارتی می‌باشد‌، با چاپ لوگوی شرکت خود بر روی ساک دستی می‌توانید تبلیغات بیشتری انجام داده و فروش خود را بالاتر ببرید.

۴- سازگاری با محیط زیست

کیسه‌های پلاستیکی یک بار مصرف با محیط زیست سازگاری نداشته و در مدت زمان طولانی تجدید پذیر خواهند شد ولی امروزه ساک‌های دستی تولید می‌شوند که با محیط زیست سازگار هستند. بنابراین با استفاده از آنها می‌توان علاوه بر تبلیغ برند خود، به حفظ محیط زیست نیز کمک کرد.

بهترین سایز برای چاپ ساک دستی چقدر است؟

بهترین سایز برای چاپ ساک دستی

چاپ ساک دستی در ابعاد و اندازه‌های متفاوتی تولید می‌شود. برخی از افراد تصور می‌کنند که ساک‌های بزرگ طرفداران بیشتری داشته و افراد بیشتری را به خود جذب می‌کند اما همیشه اینطور نخواهد بود. شما برای انتخاب بهترین سایز ساک دستی بهتر است اندازه محصول خود را مد نظر داشته و متناسب با آن ساک دستی مناسبی تولید کنید. زمانی که ابعاد ساک دستی تبلیغاتی کمی تغییر کند و کوچکتر شود، در قیمت ساک دستی نیز تاثیر گذاشته و شکل آن هم تغییر خواهد کرد.

جنس مناسب برای بگ تبلیغاتی

جنس مناسب برای بگ تبلیغاتی

بگ‌های تبلیغاتی که برای دسته بندی محصولاتی مانند زیورآلات، قطعات الکترونیکی، ست مدیریتی، لوح یادبود و… کاربرد دارند دارای جنس‌های متفاوتی مانند جنس کاغذی، پارچه‌ای، پرسی، برزنتی، سوزنی و مقوایی هستند. در صورتی که از دوست دارن طبیعت هستید به شما توصیه می‌کنیم از ساک‌های دستی کاغذی و پارچه‌ای استفاده کنید. این دو مورد برای بگ تبلیغاتی گزینه مناسبی هستند اما تفاوت‌هایی دارند. از تفاوت‌های آنها می‌توان به آزادی عمل در ساک دستی کاغذی اشاره کرد؛ زیرا آنها با کاغذهای کرافت، پشت طوسی و گلاسه ساخته می‌شوند اما ماندگاری در ساک دستی پارچه‌ای بالاتر است. حال که با جنس مناسب بگ تبلیغاتی آشنا شدید در مورد آنها توضیحاتی می‌دهیم که در صورت لزوم بتوانید خودتان متناسب با کار خود گزینه مناسب را انتخاب کنید.

ساک دستی پارچه‌ای

ساک دستی پارچه‌ای از انواع بگ‌های تبلیغاتی می‌باشد که به دلیل داشتن وزن کم سبب می‌شود حمل و نقل راحت‌تری داشته باشید، در نتیجه طرفداران بسیاری دارد. این نوع بگ تبلیغاتی در دو نوع دوختی و پرسی تولید می‌شود که نوع دوختی آن می‌تواند در برابر هر فشاری مقاوم می‌باشد لذا استحکام و مقاومت بالای آن سبب کارایی بیشتر آن شده است اما ساک دستی پرسی به وسیله دستگاه پرس شده و جای دوختی در آن دیده نمی‌شود.

ساک دستی کاغذی

ساک دستی کاغذی همانطور از نامش مشخص است از جنس کاغذ می‌باشد. چاپ ساک دستی کاغذی کاربردهای متفاوتی داشته و برای کسب و کار مختلفی به کار برده می‌شود. این نوع ساک از آنجایی که جنس کاغذی دارد، به راحتی در طبیعت تجزیه خواهد شد پس دوست داران طبیعت آن را زیاد می‌پسندند. ساک دستی کاغذی در نوع مقوایی و کرافت تولید می‌شود که نوع کرافت آن بیشتر در رستوران‌ها و نانوایی‌های صنعتی و… به کار برده می‌شود.

چه نوع روش چاپی برای بگ تبلیغاتی مناسب است؟

چه نوع روش چاپی برای بگ تبلیغاتی مناسب است؟

پیش از آنکه بهترین روش چاپ را بیان کنیم ابتدا بهتر است با انواع چاپ بر روی بگ تبلیغاتی آشنا شوید.

چاپ افست

افست یکی از انواع چاپ می‌باشد که چاپ در آن توسط دستگاه چاپ افست انجام می‌گیرد. چاپ افست زمانی که بخواهد برای کارهایی با تیراژ و کیفیت بالا انجام شود بیشتر بر روی کاغذ به کار گرفته می‌شود اما در برخی از اوقات برای پارچه‌های خاص نیز کاربرد دارد.

چاپ دیجیتال

چاپ دیجیتال به دو بخش چاپ مستقیم و چاپ غیرمستقیم تقسیم می‌شود. در چاپ مستقیم، چاپ به صورت مستقیم و با پاشش جوهر انجام می‌گیرد. در واقع این کار با قرار گرفتن متریال رول شده در دستگاه صورت می‌گیرد اما در چاپ غیرمستقیم این گونه نیست. در این نوع چاپ نمی‌توان به صورت مستقیم عمل کرد بلکه ابتدا باید طرح مورد نظر بر روی کاغذهای مخصوص که کالک نام دارد، مشخص شده سپس توسط دستگاهی به نام هیتر بر روی متریال تثبیت شود.

حال که با روش‌های چاپ بگ تبلیغاتی آشنا شدید باید بگوییم که پیشنهاد ما چاپ افست می‌باشد؛ زیرا این چاپ دارای کیفیت و قیمت مناسب‌تری است اما اگر وقت کافی ندارید یا تیراژ کار شما پایین می‌باشد می‌توانید از چاپ دیجیتال استفاده کنید. در صورتی که می‌خواهید از چاپ دیجیتال استفاده کنید باید به تعمیرات جزئی در رنگ ساک دستی توجه داشته باشید.

تولید کننده ساک دستی کاغذی

تولید کننده ساک دستی کاغذی

برای تولید ساک دستی کاغذی باید تولید کننده‌ای را انتخاب نمایید که خدمات چاپ و طراحی را به خوبی انجام دهد؛ زیرا برای تولید این ساک به طراح و چاپخانه مناسبی نیاز خواهید داشت. بنابراین افرادی که قصد دارند با ساک دستی کاغذی به تبلیغ برند خود بپردازند باید قبل از هرکاری چاپخانه مناسبی را انتخاب کنند تا طرح مورد نظر آنها را بر روی ساک دستی چاپ نماید. از آنجایی که چاپ روی ساک دستی سبب معرفی کسب و کار شما خواهد شد بهتر است کار چاپ را به تولید کننده معتبری بسپارید. پیشنهاد ما تولیدی آونگ زمان می‌باشد که خدمات خود را در زمینه چاپ به بهترین شکل انجام می‌دهد. حال نوبت به طراحی ساک دستی کاغذی می‌رسد. برای طراحی نیز باید تولیدکننده‌ای را انتخاب نمایید که کار طراحی را به خوبی انجام دهد. تولیدی آونگ زمان کار طراحی‌ را همانند چاپ به صورت حرفه‌ای انجام می‌دهد.

کلام آخر

گروه تولیدی آونگ زمان فعالیت خود را در سال ۱۳۸۳ در حوزه‌ طراحی، چاپ، تولید هدایای تبلیغاتی و واردات انواع هدایا و.. شروع به کار کرده است بنابراین شما می‌توانید برای سفارش این هدایا که سبب تبلیغات شما می‌شود از تولیدی آونگ زمان استفاده کنید تا با طراحی مناسب بر افزایش معرفی کسب و کارتان کمک کنید. از آنجایی که چاپ ساک دستی سبب معرفی برند شما می‌شود، شما می‌توانید با معرفی برند، میزان فروشتان را بالاتر ببرید پس با صرف هزینه کم برای چاپ این ساک می‌توانید سبب افزایش فروش خود شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *