loading

چاپ ساک دستی و کاربردهای آن

چاپ ساک دستی و کاربردهای آن

ساک دستی یک نوع هدیه برای تبلیغات برندها محسوب می‌شود که دارای رنج قیمتی و جنس‌های متفاوتی است. این نوع هدیه مانند ست مدیریتی، ماگ تبلیغاتی و … بسیار کاربردی بوده و می‌تواند برند شما را بیشتر از همیشه تبلیغ و معرفی کند. از ساک دستی می‌توان برای معرفی خدمات، ارتباط با دیگر شرکت‌ها، تبلیغ محصولات و … استفاده کرد. انواع مختلف ساک دستی‌ها در فروشگاه‌های زنجیره‌ای بزرگ، لوازم آرایشی بهداشتی، طلا فروشی، لوازم الکترونیکی، بوتیک‌ها، رستوران و فست فود، کتاب‌فروشی و … یافت می‌شوند.

استفاده از ساک دستی یا ساک خرید برای فروشگاه‌هایی که نمی‌توانند هزینه تبلیغات و بازاریابی را تامین کنند بسیار مناسب است. زیرا ساک دستی‌ای که با برند چاپ شده فروشگاه در اختیار مشتری قرار گیرد، روند تبلیغات را بسیار سامان می‌بخشد. به همین دلیل فروشگاه‌ها و برندهای مختلف ترجیح می‌دهند به جای هزینه هنگفت تبلیغات از ساک دستی‌ با جنس‌های مختلف استفاده کنند تا برای مشتری جذاب باشد. از این رو طراحی و چاپ ساک دستی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

توجه کنید که هنگام انتخاب ساک خرید مانند هنگام خرید پاور بانک باید به جنس و کارایی آن دقت کنید. همچنین کیفیت ساک دستی بسیار مهم است زیرا طول عمر آن بیشتر می‌باشد و مدت زمان بیشتری برای مشتری کارایی خواهد داشت در نتیجه فروشگاه شما نیز بیشتر معرفی می‌شود.

انواع ساک دستی

انواع ساک دستی

ساک دستی‌ها بر اساس جنس، انواع مختلفی دارند که هر کدام از آن‌ها دارای کاربرد منحصر بفردی می‌باشد. در این قسمت می‌خواهیم انواع ساک دستی یا شاپینگ بگ را به شما معرفی کنیم.

۱. ساک دستی کاغذی

ساک دستی با کاغذ نیز تولید می‌شود که انواع مختلفی دارد. برای مقاومت این نوع ساک دستی از روکش سلفون یا کاغذهای ضخیم استفاده می‌شود. بر روی ساک دستی‌های کاغذی می‌توان به صورت کامل چاپ انجام داد که این امر سبب زیباتر شدن آن می‌شود. همانطور که گفتیم ساک دستی‌های کاغذی انواع متفاوتی دارند که در ادامه به معرفی و بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

ساک دستی کاغذی گلاسه

این نوع ساک دستی از کاغذ گلاسه ۱۷۰ یا ۲۰۰ گرمی با طرح چاپ شده و همچنین روکش سلفون تولید می‌شود و دارای مقاومت مناسبی می‌باشد. در تولید این نوع ساک دستی می‌توان از طرح‌های تک رنگ، دو رنگ و تمام رنگ استفاده کرد تا ساک دستی‌هایی زیبا و شیک داشته باشیم. از ساک دستی‌های کاغذی گلاسه مانند ساعت دیواری در برخی از فروشگاه‌ها، گالری‌ها، بوتیک‌ها، نمایشگاه‌ها و … استفاده می‌شود.

ساک دستی کاغذی کرافت

این نوع ساک دستی‌ها از کاغذ ۱۳۰ گرمی کرافت با رنگ نخودی تولید می‌شوند. این شاپینگ بگ از نظر ظاهری فانتزی و شیک است. ساک دستی کاغذی کرافت در مقایسه با ساک دستی کاغذی گلاسه مقاومت و قیمت کم‌تری دارد زیرا بدون روکش و به صورت مات ساخته می‌شود. همچنین طرح‌های یک رنگ، دو رنگ و چهار رنگ را می‌توان بر روی آن چاپ کرد.

شاپینگ بگ مخصوص فست فود کاغذی کرافت

این نوع پاکت در رستوران‌ها و فست فودها برای حمل غذا استفاده می‌شود. پاکت فست فود کاغذی کرافت از کاغذ ۸۰ گرمی کرافت تولید می‌شود، به همین دلیل دارای مقاومت و طول عمر کم‌تری است. این پاکت بند ندارد و از قسمت بالایی تا شده و سپس منگنه می‌شود.

۲. ساک دستی پارچه‌ای

پارچه‌های سوزنی پرکاربردترین نوع پارچه در تولید ساک دستی پارچه‌ای می‌باشند. رنگ این پارچه‌ها بسیار متنوع است و چاپی که بر روی آن‌ها انجام می‌شود، چاپ سیلک نام دارد. در این نوع چاپ می‌توان از طرح‌های تک رنگ، دو رنگ، سه رنگ و … استفاده کرد. ساک خرید پارچه‌ای دارای دو نوع فلت دسته موزی و عطف دار دسته زنبیلی می‌باشد که نوع دوم دارای فضا و حجم بیشتری است.

۳. ساک دستی پلاستیکی

شاپینگ بگ‌های پلاستیکی یا همان نایلون تبلیغاتی نوع دیگری از انواع ساک دستی می‌باشند که در بیشتر فروشگاه‌ها، سوپرمارکت‌ها و … موجود هستند. این نوع ساک دستی‌ها دارای رنگ مشکی یا سفید می‌باشند و چاپی که بر روی آن‌ها انجام می‌شود دارای رنگ‌های متنوعی است. ساک دستی پلاستیکی از ارزان‌ترین نوع ساک دستی‌ها است. نایلون‌های تبلیغاتی دارای انواع دسته موزی، دسته بند دار و دسته تقویت می‌باشند که افراد با توجه به نیاز خود یک نوع را انتخاب می‌کنند.

۴. ساک دستی برزنتی

این نوع ساک دستی دارای مقاومت و ضخامت بسیار زیادی است. ساک دستی برزنتی یکی از انواع هدایای تبلیغاتی است که طول عمر بیشتری دارد و قیمت آن نیز بالاتر است. ساک دستی برزنتی به دلیل دوام بالایی که دارد می‌تواند بیشتر از دیگر ساک دستی‌ها تبلیغی برای برند شما باشد. همچنین هیچکس چنین ساک دستی‌هایی را دور نمی‌اندازد.

طراحی ساک دستی

طراحی ساک دستی

همانطور که گفتیم استفاده از ساک دستی تبلیغاتی یکی از موثرترین روش‌های بازاریابی است. از این رو هنگام طراحی ساک دستی باید برخی از نکات را مدنظر قرار داد. یکی از موارد بسیار مهم توجه به سایز، ابعاد و نوع برش ساک دستی است. با برشی خلاقانه می‌توان جذابیت ساک دستی را چندین برابر نمود. نکته مهم دیگر استفاده از طرح‌های دارای زیبایی بصری و طنز است. بدون تردید خنداندن مردم باعث ماندگاری بهتر برند شما در ذهن آنها می‌شود.
علاوه بر این هنگام طراحی ساک دستی می‌توان با اضافه نمودن یک چین بیشتر انعطاف پذیری آن را افزایش داد. به طور کلی با توجه به نوع تجارت خود می‌توانید از بین هزاران طرح‌ متنوع، بهترین را انتخاب نمایید.

ساک دستی تبلیغاتی چه کاربردی دارد؟

ساک دستی تبلیغاتی چه کاربردی دارد؟

۱. مشتری‌ها دوست دارند هدیه بگیرند

اگر در زمینه فروش تجربه داشته باشید به طور قطع می‌دانید که هدیه دادن به مشتری تاثیر بسزایی بر روی مشتری دارد تا خریدهای بعدی را نیز از فروشگاه شما انجام دهند. شما می‌توانید با استفاده از یک ساک دستی زیبا حس با ارزش بودن را به مشتری بدهید و او را خوشحال کنید. مطمئن باشید در صورتی که جنس ساک دستی با کیفیت باشد، مشتری در مکان‌های مختلف از آن استفاده خواهد کرد و همین امر سبب معرفی و تبلیغ برند شما می‌شود.

۲. سبب معرفی بیشتر برند شما می‌شود

شما می‌توانید متناسب با کمپین تبلیغاتی که بر روی آن سرمایه گذاری کرده‌اید یک ساک دستی متفاوت طراحی و چاپ کنید. این امر سبب بیشتر دیده شدن برند شما می‌شود. برای مثال اگر در خیریه یا همایش خاصی شرکت می‌کنید می‌توانید لوگوی آن خیریه یا همایش را در کنار لوگو و شعار خود بر روی ساک تبلیغاتی چاپ کنید.

۳. تبلیغات رایگان

سرمایه گذاری بر روی ساک خرید و بسته بندی جذاب می‌تواند تبلیغی رایگان برای شما باشد. برعکس دیگر روش‌های تبلیغاتی، این روش به سرعت برای شما مشتری‌های بیشتری جذب می‌کند.

۴. قیمت مناسب و مقرون به صرفه بودن

قیمت ساک دستی نسبت به دیگر هدایای تبلیغاتی مانند ست مدیریتی، خودکار تبلیغاتی، تقویم و … هزینه کم‌تری دارد. لذا می‌توانید به راحتی با انتخاب ساک دستی با جنس مرغوب و با کیفیت تبلیغاتی مقرون به صرفه داشته باشید.

قیمت ساک دستی

قیمت ساک دستی

از آنجا که ساک دستی یا ساک خرید یکی از پرکاربردترین هدایای تبلیغاتی با مزایای همچون حمل و جا به جایی آسان وسایل، طرح‌های متنوع و رنگارنگ، مدل‌های مختلف و … است. هزینه کردن برای ساک دستی‌های تبلیغاتی نوعی تضمین برای بازگشت هزینه و حتی سرمایه گذاری است. به طور کلی
قیمت ساک دستی با توجه به اندازه، ابعاد، جنس، ضخامت، کیفیت متریال مورد استفاده، طرح و مدل، نوع بند، تیراژ چاپ و… تعیین می‌شود. بدیهی است که ساک دستی پارچه‌ایی در مقایسه با ساک دستی کاغذی قیمت بیشتری دارد. اگر به دنبال خرید انواع هدایای تبلیغاتی با کیفیت و قیمت مناسب از جمله ساک دستی هستید به سایت آونگ زمان مراجعه نمایید.

نتیجه گیری

بطور خلاصه این روزها به دلیل افزایش سطح رقابت بین برندها شاهد اهمیت تبلیغات جذاب و گیرا هستیم. به عبارتی برند یا تجاری به موفقیت خواهد رسید که به تبلیغات محصولات خود اهمیت می‌دهد و حرفی برای گفتن دارد. محصولات بسیاری از جمله ماگ، ست مدیریتی، ساک دستی، ساعت و … برای تبلیغات وجود دارد. از آنجا که افراد در مراکز خرید، فروشگاه‌ها و … همراه خود ساک دستی می‌برند، با چاپ لوگو و اطلاعات برند روی این محصول به راحتی و با صرف هزینه‌ مقرون به صرفه تجارت و خدمات خود را به همگان معرفی خواهید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *